Classic Cars Paweł Sławiński

 
 
 1. Strona
  główna
 2. Oferta
  wynajem aut
 3. Sprzedaż części
  i samochodów
 4. Galeria
 5. Cadillac
  Marszałka
 6. Phantom I
 7. Kontakt
 
 

Nasza oferta:

- naprawa i odbudowa aut zabytkowych ze szczególnym wyróżnieniem aut marki Rolls-Royce & Bentley,
- wyszukujemy auta na zlecenie i sprowadzamy do Polski w systemie door to door;
- pośredniczymy w zakupie i sprzedaży zabytkowych aut a w szczególności marki Rolls Royce i Bentley;
- szyjemy tapicerki i dachy kabrio do zabytkowych aut oraz tapicerujemy zabytkowe meble;
- organizujemy chromowanie i malowanie aut;
- serwis zabytkowych samochodów, szczegółowe przeglądu, wymiany filtrów, olei i płynów samochodów Rolls-Royce & Bentley;
- sprzedaż częśći do aut Rolls-Royce & Bentley;
- wypożyczalnia zabytkowych samochodów.

Wynajem samochodów:

Rolls Royce Silver Wraith rok produkcji 1949. Pierwsza luksusowa limuzyna Rolls Royce produkowana po II Wojnie światowej. Model wywodzi się bezpośrednio od produkowanego przed wojną Wraith’a. Lata produkcji 1946-1958. Wyprodukowano w sumie 1883 sztuki w różnych wersjach nadwoziowych.
Ten egzemplarz jest wykonany jako “sports saloon” co oznacza brak ścianki pomiędzy kierowcą a pasażerami. Nadwozia tego typu konstruowano na specjalne życzenie dla właścicieli, którzy sami chcieli prowadzić swój samochód. Nadwozie wykonano ręcznie z aluminium w firmie Parkward.
Cena 1550 zł za 3,5 godziny wynajmu na terenie Poznania, za dojazd do innej miejscowości dodatkowa opłata. Przy rezerwacji pobierana zaliczka.
Panorama samochodu (proszę kliknąć na wyraz)
     
Bentley S-3 rok produkcji 1963. Najpiękniejszy z całej serii S. Produkcję zapoczątkowano w 1962 roku. Wyprodukowano około 1200 sztuk. Równolegle z Bentleyem S montowano bliźniacze Rolls Royce Silver Cloud. Sylwetka tego auta stała się ikoną przełomu lat 50-tych i 60-tych . Auto bardzo lubiane i pożądane przez kolekcjonerów na całym świecie. Jest to ostatni model Rolls Royca i Bentley’a oparty o konstrukcję ramową.
Cena 1350 zł za 3,5 godziny wynajmu na terenie Poznania, za dojazd do innej miejscowości dodatkowa opłata. Przy rezerwacji pobierana zaliczka.
Panorama samochodu (proszę kliknąć na wyraz)
     
Daimler by Hooper rok produkcji z 1957. Jedyny w Polsce i jeden z 60-ciu znanych na świecie! Daimler-Hooper Empress II Samochód , który zamówiła w 1956 roku królowa Anglii Elżbieta oraz inne znane osobistości z brytyjsiego high socjety.
Nasz egzemplarz jest jednym z ostatnich egzemplarzy serii i był wyprodukowany w 1957 roku. Jego pierwszym i jedynym właścicielem był znany polityk i późniejszy magnat prasowy Robert Maxwell. Całkowicie aluminiowe nadwozie zaprojektowała i wykonała firma Hooper & Co London. To samo nadwozie zostało zastrzeżone i wykonane tylko dla trzech najznamienitszych firm : Daimlera, Rolls Royce i Bentley'a. W tym wydaniu samochody różnią się jedynie kształtem atrapy. W sumie wyprodukowano jedynie dwieście kilkadzisiąt Empress'ów dla w/w firm.
Kształt karoserii Empress'a zaliczany jest do najpiękniejszych w historii motoryzacji ubiegłego wieku. Wnętrze wykończone drewnem w dwóch gatunkach i skórą oraz luksusowymi dywanami oddaje klimat niepodważalnego luksusu. Ponad 5-cio metrowa limuzyna płynie po drodze cicho szemrząc 6-ścio cylindrowym silnikiem o pojemności 3,5 litra.
Cena 1050 zł za 3,5 godziny wynajmu na terenie Poznania, za dojazd do innej miejscowości dodatkowa opłata. Przy rezerwacji pobierana zaliczka.
Panorama samochodu (proszę kliknąć na wyraz)